Novinky, významné změny, zajímavosti nebo silné životní příběhy absolventů profesních kvalifikací. To vše a ještě mnohem více můžete nově sledovat na profilu Národní soustavy kvalifikací na největší profesní sociální síti LinkedIn.

Věděli jste, že Národní soustava kvalifikací nyní působí i na profesní sociální síti LinkedIn? Chcete být v obraze a vědět o nově schválených kurzech a kvalifikacích, statistikách, článcích a mnoha dalších zajímavých novinkách? Pokud už jste uživateli LinkedIn, stačí na firemním profilu Národní soustavy kvalifikací kliknout na tlačítko „follow“ a můžete nejnovější informace ze světa vzdělávání a pracovního trhu ihned odebírat. Pokud ještě tento užitečný nástroj pro navazování profesních kontaktů nevyužíváte, můžete se na LinkedIn zcela zdarma zaregistrovat během krátké chvilky.

 

 

profil NSK na Linked in

 

Pomocník pro autorizované osoby, uchazeče i zaměstnavatele
LinkedIn patří mezi nejrozšířenější nástroje pro vytváření profesních vztahů a kontaktů. Osobní profil, který si může po registraci udělat každý zdarma, slouží jako elektronický životopis s informacemi o vašem dosaženém vzdělání, profesních zkušenostech, dovednostech, pozicích nebo třeba získaných profesních kvalifikacích. Stránka je hojně využívána firemními personalisty a headhuntery. Pokud některého z nich váš profil, zkušenosti a kvalifikace zaujme, může vás ihned oslovit s nabídkou spolupráce, sdílení zkušeností nebo přímo volné pracovní pozice.

Pokud patříte mezi vzdělavatele a zástupce firem, zvažte založení firemního profilu. Autorizované osoby a pořadatelé rekvalifikačních kurzů na něm mohou prezentovat a nabízet své služby, informovat o plánech a změnách a oslovovat možné zájemce. Firmy mohou vyhledávat nové obchodní příležitosti nebo sledovat aktivity konkurence či svých klientů.

Místo, kde získat cenné kontakty
Ať už jste uchazeč o práci, vzdělavatel, autorizovaná osoba, zaměstnavatel, nebo se jen zajímáte o svůj karierní rozvoj, najděte si LinkedIn profil Národní soustavy kvalifikací, začněte nás sledovat kliknutím na „follow“ a můžete získat spoustu užitečných kontaktů!

 

Zdroj: NSK/NUV

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spamu *