Registrujte se a získejte řadu výhod

Portál Vzdělávání a práce nabízí informace o volných místech, kurzech a rekvalifikacích a ulehčuje cestu k nové profesní kvalifikaci. Registrujte se zdarma a získáte přístup k rozsáhlému a aktuálnímu přehledu příležitostí v oblasti práce a vzdělávání: nabídku volných míst, kurzů a zkoušek.

Jak se zaregistrovat

Na webové stránce v pravém horním rohu klikněte na tlačítko REGISTRACE. Zde můžete využít dva způsoby registrace. Přes facebook, což vám usnadní budoucí přihlašování nebo přes registrační formulář. Abychom vám mohli zprostředkovat informace přímo na míru, doporučujeme doplnit další informace o vás. V sekci nastavení můžete později informace měnit podle aktuálnosti. 

Gratulujeme k registraci. Nyní už jen zbývá potvrdit účet kliknutím na odkaz v aktivizačním emailu, který vám během chvíle přijde na vaši emailovou adresu. 

Funkce portálu

Hlavní funkcí portálu je vyhledávání volných míst, zkoušek či kurzů. Vyhledává se pomocí okénka a případně našeptávače na hlavní stránce. Výsledky se zobrazí přehledně na další stránce, kde můžete přepínat mezi volnými místy, kurzy, zkouškami, profesemi a další nabídkou. K hledaným parametrům si můžete nastavit tzv. Hlídacího psa, kliknutím na ikonu psa. Díky tomu vám budou chodit relevantní nabídky přímo do emailu. 

Další funkcionality

Položky, které vás zajímají si můžete ukládat kliknutím na srdíčko a následně třídit v sekci Můj plán.

Sekci Můj plán si vytvoříte za pomoci jednoduchého průvodce. K inzerátům, pozicím a kurzům si můžete psát komentáře, sledovat četnost volných míst nebo si celý plán vytisknout. Když do svého plánu vložíte konkrétní profesní zkoušku, kterou jste absolvovali nebo o níž máte zájem, může vás o kontakt a diskuzi požádat firma, která danou pozici poptává.

Na portálu také můžete využít diskuze s ostatními uživateli, sdílet tipy na zajímavé pozice apod.

V neposlední řadě máte možnost mezi sebou porovnávat různé profese, platy a počet volných míst ve vašem regionu.

Podrobný videonávod, jak se registrovat na portálu www.vzdelavaniaprace.cz najdete ZDE.

Využívejte portál jako užitečného průvodce vaším profesním životem. Pokud chcete udržet krok s trendy na pracovním trhu, sledujte http://blog.vzdelavaniaprace.cz/. Potřebujete si neustále doplňovat vzdělání ve svém oboru anebo chcete změnit svou profesi úplně? Pak navštivte portál www.vzdelavaniaprace.cz nebo www.narodnikvalifikace.cz.