Skvělá práce již na vás čeká!

Veletrh práce Profesia days Praha letos již po desáté spojuje ty nejlepší zaměstnavatele s lidmi, kteří hledají práci. Akce se koná ve dnech 6.-7. 10. 2021 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a právě letos byste neměli chybět.

Proč? Po dvou letech razantních změn na trhu práce si můžete vyslechnout zajímavé přednášky, které srozumitelnou formou rozebírají žhavá témata. Dozvíte se, jak vypadá moderní nábor a jestli se vůbec lze na budoucnost připravit. K tomu patří i téma, co vlastně zaměstnavatelé od svých zaměstnanců očekávají a zdali je to splnitelné. Také se dozvíte, jak se zdravými návyky připravit na výzvy doby pokoronavirové, jaké nástrahy na nás číhají na sociálních sítích a jak ovládnout cizí jazyk za tři měsíce.

Zajímavé a inspirativní jsou také příběhy úspěšných start-upů, jakým bezpochyby je i největší cvrččí farma na světě. Takový podnikatelský záměr chce totiž nejenom dobrý nápad, ale také kuráž.

Na místě navíc najdete poradenskou zónu, kde můžete využít mj. profesionální koučink a pracovně-právní poradenství. Cenná je i možnost konzultace životopisu a dokonce vás na něj profesionálně nalíčí a vyfotí. Pak už jen stačí vyrazit mezi stánky a najít si práci snů.

Jazykové a IT testování je již každoroční samozřejmostí a při registraci budete rovněž zařazeni do slosování o zajímavé ceny. 6.-7. 10. jsou termíny, které byste si měli rozhodně zapsat do diářů. Seznam vystavovatelů, program a registraci najdete na www.profesiadays.cz.