Štědrý den připravil Červený kříž tradičně v předstihu

Oblastní spolek Českého červeného kříže (OS ČČK) České Budějovice uspořádal 12. prosince tradiční Štědrý večer v předstihu ve spolupráci se Střední a Vyšší školou cestovního ruchu.

Jedná se o vděčně přijímanou oslavu Vánoc pro osamělé, staré a špatně mobilní občany včetně vozíčkářů, kteří si obvyklou půvabnou oslavu sami nejsou schopni připravit. Například členové našeho Klubu dárců krve očistí a naporcují ryby, studenti střední školy z nich připraví menu a postarají se i o slavnostní prostředí pro přibližně osmdesát pozvaných. Akci podporují také Jihočeský kraj a město České Budějovice. Odměnou nám je poděkování a dojetí účastníků, klientů Agentury domácí péče Alice ČČKa projektu Help – Trans.

Zdroj: 19. 12. 2018    Českobudějovický týden     Strana 8    Napsali nám do redakce   Jitka Kosáčková

Náš tip: Registrujte se zdarma a získáte přístup k rozsáhlému a aktuálnímu přehledu příležitostí v oblasti práce a vzdělávání: nabídku volných míst, rekvalifikačních kurzů a zkoušek. Pokud chcete udržet krok s trendy na pracovním trhu, budete si potřebovat neustále doplňovat vzdělání ve svém oboru anebo případně svou profesi zcela změnit. S obojím vám může pomoci portál www.vzdelavaniaprace.cz.